REGULAMIN PRALNI SAMOOBSŁUGOWEJ SPEED QUEEN W CZĘSTOCHOWIE
OGÓLNE WARUNKI ŚWIADCZENIA USŁUG
INFORMACJA DLA KLIENTA

Przed korzystaniem z usług pralni prosimy o zapoznanie się z poniższymi, ogólnymi warunkami świadczenia usług, które są częścią umowy o pranie.

1. W lokalu pralni obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania zwierząt, palenia wyrobów tytoniowych (również elektronicznych) oraz spożywania produktów alkoholowych.

2. Klient Pralni Samoobsługowej SPEED QUEEN wykonuje usługę na własną odpowiedzialność. Sam decyduje o dozowaniu detergentu, doborze temperatury i wyborze programu w pralkach i suszarkach, użytkowaniu systemu płatności i innych.

3. Pralnia SPEED QUEEN nie odpowiada za szkody powstałe wskutek błędnej informacji o sposobie konserwacji zamieszczonych przez producenta na wyrobie. Nie odpowiada również za odklejanie się materiału od warstwy usztywniającej np. flizeliny, poduszek naramiennych, uszkodzenia suwaków i guzików, a także za uszkodzenia powstałe w wyniku wad ukrytych i nieodpowiedniej jakości materiałów z których wykonane są przedmioty objęte usługą Pralniczą. Pralnia nie ponosi odpowiedzialności za szkody w odzieży, których nie można było przewidzieć przed jej praniem lub suszeniem, a wynikające z niedostatecznej trwałości farbowania, napisów drukowanych, zbiegania się materiału, impregnacji i innych ukrytych wad.

4. Pralnia SPEED QUEEN nie gwarantuje całkowitego usunięcia plam z przedmiotów i garderoby, oraz nie odpowiada za przebarwienia tkanin ujawnione podczas prania a spowodowane w trakcie użytkowania przez Klienta. Dopuszcza się używanie przez Klienta dodatkowych środków takich jak odplamiacze i wybielacze.

5. W pralni SPEED QUEEN zabrania się prania odzieży zwierzęcej oraz legowisk zwierzęcych, mopów, obuwia, odzieży roboczej oraz przedmiotów z elementami metalowymi, ostrymi mogącymi uszkodzić urządzenie tj.: plecaków ze stelażami itp.

6. Z uzasadnionych przyczyn personel obsługujący w Pralni SPEED QUEEN ma prawo odmówić wykonania usługi.

7. Pralnia SPEED QUEEN nie odpowiada za zaginięcia lub zniszczenia pranych i suszonych rzeczy z winy Klienta, który nie dopilnował czasu prania lub suszenia, niewłaściwie dobrał temperaturę lub błędnie wybrał program.

8. Podejmując decyzję o wyborze programu i uruchomieniu przycisku START nie istnieje możliwość zmiany programu prania.

9. Dopuszcza się sytuacje, że gdy Klient po wykonanej usłudze nie usunie z urządzeń swoich rzeczy, wówczas nowy Klient może wyjąć przedmioty poprzedniego Klienta by załadować urządzenie i uruchomić je.

10. Kosze znajdujące się w pralni mogą być używane tylko i wyłącznie na jej terenie. Są własnością pralni i nie można ich wynosić na zewnątrz.

11. Opłata za usługę pobierana jest z góry poprzez elektroniczny system płatności. Wysokość opłat określa cennik usług Pralni SPEED QUEEN.

12. Płatności za usługę można dokonywać w polskich złotych za pośrednictwem karty płatniczej bądź gotówki.

13. Za przedmioty pozostawione w lokalu, pralnia nie ponosi odpowiedzialności.

14. Po upływie 30 dni pozostawione rzeczy ulegają likwidacji lub zostają oddane na cele charytatywne.

15. Klient przebywając w pralni SPEED QUEEN, automatycznie wyraża zgodę na monitoring wizyjny użyty w lokalu.

16. Klient wykonujący usługę pralniczą w pralni SPEED QUEEN potwierdza zapoznanie się z regulaminem.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Nasza marka:

 

Kim jesteśmy:

Pierwszą w Częstochowie pralnią samoobsługową.
Jesteśmy liderem w swojej branży.
U nas białe to białe, czarne to czarne a kolory odzyskają swoją dawną intensywność.

Gdzie jesteśmy:

ul. Dekabrystów 33 lokal 24 (pawilon nad dawną Grotą)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek 7.00 – 22.00
Wtorek 7.00 – 22.00
Środa 7.00 – 22.00
Czwartek 7.00 – 22.00
Piątek 7.00 – 22.00
Sobota 7.00 – 22.00
NIedziela 7.00 – 22.00